Profesjonalna wymiana akumulatora

+48 500 360 305

Kliknij w numer, aby nawiązać połączenie

ul. Biskupińska 21
30-732 Kraków

Poniedziałek – Piątek 9:00 – 18:00
Sobota 9:00 – 15:00

Gdy niesprawny akumulator w samochodzie może zepsuć Twój dzień lub pokrzyżować Twoje plany, my jesteśmy po to, by Cię uratować. W naszej ofercie znajdziesz  profesjonalną i szybką wymianę akumulatora w konkurencyjnych cenach.

Nasza oferta to nie tylko sprzedaż i wymiana akumulatora samochodowego, to także dodatkowe usługi, takie jak diagnostyka i sprawdzanie kondycji akumulatora, aby upewnić się, że Twój pojazd jest gotowy na każdą podróż.

Akumulator wraz z alternatorem to jedyne urządzenia w samochodzie odpowiadające za zasilenie energią elektryczną samochodu.

Współczesne auta po brzegi wypełnione są elektroniką, dlatego wadliwy lub niesprawny akumulator może unieruchomić Twój pojazd w najmniej oczekiwanym momencie. W takiej sytuacji, wymiana akumulatora może być konieczna

Jeśli chcesz tego uniknąć, postaw na sprawdzone i produkowane w Polsce akumulatory, które posiadamy w naszej ofercie.

Wymiana akumulatora krok po kroku

Diagnostyka pojazdu za pomocą urządzenia pomiarowego

Diagnostyka

Po pierwsze, przed wymianą akumulatora samochodowego sprawdzimy, czy stary akumulator nadaje się do wymiany. Jest to ważne, ponieważ nie zawsze zużyty akumulator jest całkowicie niezdatny do dalszego użytkowania.
Wymiana akumulatora pojazdu

Wymiana

Następnie, przy zakupie akumulatora w naszym sklepie oferujemy bezpłatną wymianę. Aby skorzystać z darmowego montażu nowego akumulatora, konieczne jest zostawienie zużytego akumulatora w celu recyklingu.
Akumulator w samochodzie

Utylizacja

Na końcu, po zakończeniu wymiany akumulatora zabierzemy i zutylizujemy starą baterię. Zużyte akumulatory są surowcem wtórnym, w związku z tym należy je poddać recyklingowi. Jest to najlepsze rozwiązanie zarówno dla środowiska, jak i dla naszych klientów.

Jak nas znaleźć?