Szukam...

O nas

 
Dlaczego warto kupić samochód w MOTOMY?

Jako nieliczni w Polsce profesjonalnie zajmujemy się tylko i wyłącznie sprzedażą samochodów używanych jednej marki – Renault. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i bardzo dobrej znajomości technicznych zagadnień Renówek, służymy pomocą nie tylko przed kupnem, ale również po zakupie. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie auta, które opuszczają nasz plac były sprawdzone i pewne. Dlatego każdy samochód poddany jest naszemu wewnętrznemu przeglądowi, podczas którego sprawdzany jest stan zawieszenia, czyszczony i lakierowany jest układ hamulcowy, sprawdzany jest stan ogumienia oraz wyważane są koła. Wszystkie samochody przechodzą także pełną diagnostykę komputerową interfejsem diagnostycznym CLIP.
 
Dla Państwa pewności, na miejscu udostępniamy oryginalny komputer diagnostyczny dedykowany do Renault, a także profesjonalny miernik grubości lakieru. Nie ma problemu również z podniesieniem auta i sprawdzeniem podwozia. Dodatkowo przed sprzedażą wszystkie auta przechodzą przegląd techniczny na Stacji Kontroli Pojazdów w obecności kupującego.

 
Legalna, Polska firma.

Jesteśmy w pełni legalną, polską firmą – na każdy samochód wystawiamy fakturę VAT marża, kupujący jest zatem zwolniony ze wszelkich kosztów podatkowych (w tym PPC-3).
Wszystkie auta, które posiadamy na placu są naszą własnością. Kupując w naszej firmie, posiadacie Państwo gwarancję prawną oraz rękojmię.

 
Gwarancja.

Każdy samochód sprzedajemy z pisemną, 3-miesięczną, gwarancją firmy GETHELP w cenie.
Możliwość rozszerzenia gwarancji nawet do 12 miesięcy, a także o inne podzespoły samochodu.

Gwarancja w pakiecie STANDARD, którą oferujemy, obejmuje:
– aplikację mobilną iHelp umożliwiającą wygodną obsługę gwarancji,
– całodobowy Assistance,
– naprawy warsztatowe,
– naprawy na drodze,
– silnik,
– obudowa silnika,
– manualną skrzynię biegów
– komputer główny silnika,
– wał napędowy,
– dyferencjał,
– układ chłodzenia,
– układ hamulcowy.


Więcej informacji o gwarancjach: Gwarancja GetHelp

Szukaj