Szukam...

Zarezerwuj termin

 

ZAPISY MOŻLIWE WYŁĄCZNIE POD NUMEREM TELEFONU:

503-067-172

 

INSTRUKCJA SKŁADANIA REZERWACJI:
1. Z rozwijanego paska nad kalendarzem wybierz usługę, która ma zostać wykonana (np. felgi stalowe 17″),
2. Wybierz dzień wykonania usługi klikając na odpowiedni dzień kalendarza,
3. Wybierz godzinę wykonania usługi z dostępnych godzin, które pojawią się pod kalendarzem,
4. Wypełnij wszystkie pola formularza,
5. Kliknij przycisk wyślij. Wysyłając rezerwację akceptujecie Państwo regulamin oraz RODO, znajdujące się na dole strony.

MAPA DOJAZDU DO SERWISU

SAMOCHODY TERENOWE / SUV – DOPŁATA 30zł

 

[CP_APP_HOUR_BOOKING id=”1″]

REGULAMIN:

1. Rezerwacja terminu online jest prowadzona przez firmę MOTOMY Spółka Cywilna Patryk Kameczura, Adrian Kameczura, 30-739 Kraków, ul. Szparagowa 8d (wjazd od ul. Półłanki 51),
MAPA DOJAZDU DO SERWISU
2. Wysłanie poprawnie wypełnionego formularza jest jednoznaczne z zaakceptowaniem dokonanej rezerwacji,
3. Każda nowa rezerwacja ma status zatwierdzonej,
4. Dokonywanie rezerwacji jest całkowicie bezpłatne,
5. Spóźnienie na wyznaczony termin powoduje anulowanie rezerwacji,
6. W skrajnych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do anulowania rezerwacji z przyczyn niezależnych od nas. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni telefonicznie lub mailowo.
7. Podając adres e-mail zgadzają się Państwo na jego wykorzystanie przez firmę MOTOMY Spółka Cywilna Patryk Kameczura, Adrian Kameczura w celach marketingowych (przesłanie prośby o opinie, informacje o rabatach i promocjach).

RODO:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
– Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma MOTOMY Spółka Cywilna Patryk Kameczura, Adrian Kameczura z siedzibą przy ul. Szparagowej 8d w Krakowie,
– Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usługi rezerwacji wymiany opon.
– Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
– Pani/Pana dane osobowe mogą być wykorzystywane przez firmę MOTOMY Spółka Cywilna Patryk Kameczura, Adrian KameczuraFpa w celach marketingowych (przesłanie prośby o opinie, informacje o rabatach i promocjach, itp.),
– Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
– Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji usługi rezerwacji terminu wymiany opon online.

Najlepsze oferty

Szukaj