Szukam...

Wulkanizacja całodobowa – wymiana opon – 24/7 – Kraków

Poza sprzedażą samochodów, profesjonalnie zajmujemy się również wulkanizacją oraz wymianą opon, pomocą drogową oraz transportem samochodów osobowych. Szeroki zakres usług świadczymy o każdej porze dnia i nocy, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu (również w dni ustawowo wolne od pracy oraz święta). Przed przyjazdem do naszego zakładu konieczny jest jednak wcześniejszy kontakt telefoniczny.


Zadzwoń: 500-360-305

lub

Zarezerwuj termin ONLINE TUTAJ

Adres:
ul. Półłanki 51
30-739 Kraków
Odnośnik do Google Maps: MOTOMY


OFERUJEMY:
– wymianę opon.
– komputerowe wyważanie kół,
– naprawę uszkodzonych opon,
– wymianę wentyli,
– uszczelnienie i czyszczenie rantów felg,
– sprzedaż nowych opon w atrakcyjnych cenach,
– w przypadku przebitej opony lub innej awarii koła, oferujemy transport lawetą do naszego zakładu oraz naprawę uszkodzenia.

Wszystkie nasze usługi wulkanizacyjne wykonujemy z należytą starannością oraz profesjonalizmem. Koła dokręcane są kluczem dynamometrycznym, a śruby/szpilki są smarowane. Dzięki takim zabiegom klient, w razie nagłej awarii, nie ma problemu z odkręceniem koła, a jednocześnie ma pewność, że pozostanie ono na swoim miejscu aż do następnej wymiany opon.
W przeciwieństwie do wielu zakładów wulkanizacyjnych, u nas koła wyważane są bez tolerancji, co oznacza, że mają Państwo pewność bezpiecznej podróży bez najmniejszych drgań na kierownicy. Mimo tego, że usługi wykonujemy z należytą starannością możemy zaproponować Państwu atrakcyjne, niskie ceny wymiany opon i wulkanizacji. Na naszym przykładzie mogą się Państwo przekonać, że nie wszystko co tanie i dobre, musi dużo kosztować.

W trakcie sezonu na zmianę ogumienia, klientów przyjmujemy wyłącznie po wcześniejszym ustaleniu terminu.
Nie stój w wielogodzinnych kolejkach pod bramami innych wulkanizacji!
Zarezerwuj termin ONLINE lub zadzwoń do nas i umów się na konkretną godzinę z gwarancją szybkiej obsługi.
Cennik usług jest dostępny TUTAJ

 

wulkanizacja

Szukaj